+370 615 15777

UAB Ekolignum jauna, dinamiška medienos apdirbimo įmonė. Įsteigta 2003 metais ir yra viena didžiausių ir moderniausių medienos apdirbimo įmonių šiaurės Lietuvoje.

Šiuo metu UAB Ekolignum specailizuojasi nestandartinių padėklų, uždegimo pagaliukų, malkų, įvairių dydžių ir tipų medininių vazonų, įvairių matmenų medinių dėžių, tvorų ir kitų džiovintų ir obliuotų medienos gaminių gamyboje.

Įmonėje pastoviai dirba apie 50 specialistų. 2014 metais UAB Ekolignum susijungė su vienomis didžiausių medienos apdirbimo ir ekologiško kuro – granulių ir briketų gamintojais Lietuvoje – UAB Granulta ir UAB Kamjorda. Daugiau informacijos apie šias kompanijas rasite tinklapyje: www.granulta.lt

Imonių grupė nuosavybės teise valdo daugiau nei 1000 hektarų miškų Lietuvoje, tai įmonių grupei suteikia galimybę greitai sureaguoti i užsakymus ir pagaminti aukštos kokybės gaminius.

Pagrindinė veikla – nestandartinių medinių padėklų, uždegimo pagaliukų, malkų, medinių vazonų, tvorų bei jų elementų, medinių dėžių gamyba.

Ekolignum kompanija nuo pat įkūrimo pradžios laikosi šių verslo principų: Dėmesys klientų ir darbuotojų poreikiams Atsakingas miško išteklių naudojimas Susitarimų ir įsipareigojimų laikymasis

Šiuo metu savo pagamintą produkciją eksportuojame į Olandiją, Daniją, Prancūziją, Vokietiją, Belgiją, Kiprą, Austriją. Noriai plėtojame dalykiškus santykius su visomis medienos perdirbimo Lietuvos bei užsienio įmonėmis, fiziniais asmenimis.

Įmonės vizija – tapti didžiausia ir patikimiausia medienos gaminių gamintojų Europoje.